Více klientů – 12 týdenní koučovací program

 

3-měsíční praktický, skupinový koučovací program pro freelancery a nezávislými profesionály v technologických firmách, který vám pomůže prezentovat se jako expert a získat více klientů

Naplňte frontu klientů a dlouhodobě ji udržujte. Za ceny, které odpovídají vaší pověsti na trhu a získejte zpět váš čas.

Zvyšte svoje cash flow a vaši důvěryhodnost, s prvními českymi kouči metody Book Yourself Solid – Vyprodejte se.

V Čechách první skupina nezávislých profesionálů, freelancerů a malých podnikatelů, kteří získají více klientů (nebo právě takové, kteří jim dodávají energii) a to i v případě, že nemají rádi marketing a prodej

 

Za 90 dní bude vaší realitou

Více klientů, než dokážete zvládnout

Spolupráce s klienty, kteří vás respektují, stejně tak jako vaši práci, platí včas a doporučí vás ostatním

Spolehlivé a udržitelné příjmy

Díky systému šitému na míru vaší firmě, který je navržen tak, aby měsíc co měsíc generoval více peněz, než potřebujete

Více času pro vás

Nastavení vyšších sazeb vám dopřeje více spánku, večery bez notebooku, budete v klidu chodit na rodinné večírky a konečně pojedete na dlouho odkládanou dovolenou

Na základě jedinečné metody Vyprodejte se – Book Yourself Solid®, kterou nově přinášíme i mezi české podnikatele a to jako Metodu Vyprodejte se, vplujte do světa více zákazníků, nebo právě takových, kteří vám dodávají energii.  

Staňte se účastníky historicky první skupiny freelancerů a malých podnikatelů technologických společností,  kteří aplikací systému Book Yourself Solid do svého podnikání získají více klientů, kteří jim dodávají energii a to i v případě, že nemají rádi marketing a prodej.

A to vše bez nadužívání sociálních sítí nebo tančení na tiktoku.

Čekají nás společné tři měsíce intenzivní práce na vašem podnikání, během kterého budeme krok-po-kroku aplikovat společně na vaše podnikání

Ano, můžete si koupit knihu a jít po vlastní ose, ale znáte to. Objednáte, otevřete, uděláte pár cvičení a odložíte.

Věříme, že na to máte, ale někdy potřebujeme ty správně impulzy, abychom věci dotáhli do správného konce. Proto jsme tady my.

100% víme, že Book Yourself Solid® funguje každému – POKUD je individálně přizpůsobem právě na jeho podnikání a hlavně efektivně “naimplementován”. A to je přesně ten důvod, proč jsme tady my. Lenka a Přemek a 3 měsíční implementační koučovací program Vyprodejte se. Projdeme s vámi tu cestu tak, aby jste aplikovali jednotlivé kroky, přesně na vaše podnikání.

Budou to intenzivní 3 měsíce, které budou vyžadovat váš čas, vaše odhodlání a také dennodenní práci (alespoň 30 minut) na aplikování jednotlivých kroků. A protože víc hlav víc ví, celým procesem budete procházet se skupinou stejně naladěných podnikatelů.

Neváhejte, spouštíme pouze 1 pilotní skupinu, maximálně 12 účastníků.

Pokud o účasti uvažujete, neváhejte si zarezervovat nezávazný 20 minutový rozhovor.

 • vyberte si čas v kalendáři, který vám vyhovuje
 • společně se podíváme na to, zda je tento program právě pro vás
 • pokud ano, společně si řekneme, jaké jsou další kroky

Poznáváte se v některém z následujících tvrzení?

 • Nevíte kam dřív skočit a berete každou zakázku, která vám přijde pod ruku.
 • Při hledání práce jste vydáni všanc headhunterům či agenturám, nejste to vy, kdo si vybírá s kým a kdy bude spolupracovat.
 • Máte pocit, že jste na roztrhání a pro každého klienta děláte něco jiného (ač jste volnonožec, máte pocit, že máte 10 šéfů najednou)
 • Máte jak skvělé klienty, tak takové, kteří vás připravují o mnoho energie
 • Víte, že byste měli zvýšit svoje sazby, ale máte strach, že vás klient odmítne
 • Jako volnonožec pracujete sám a hledáte “stejně naladěné kolegy”
 • Potřebujete “nakopnout” své nápady a cítit podporu, protože ve více se to lépe táhne

Připojte se k nám do historicky první skupiny v České republice, která společně bude uvádět systém Book Yourself Solid v praxi, tedy přímo ho bude aplikovat v tom co dělá, na své podnikání.

Jak poznám, že je kurz právě pro mě?

 • jsem podnikatel nebo freelancer – volnonožeč poskytující služby technologickým společnostem
 • jsem už nějakou dobu v oboru, ale zatím nemám svou značku, mám však představu co chci změnit
 • chci si vytvořit nezapomenutelnou značku, pro moje podnikání
 • mám ochotu aktivně pracovat na své strategii podnikání nejbližší 3 měsíce aktivně, denně a pak už pořád, systematicky, každý den
 • chci pracovat jen s takovými klienty, kteří mě dodávají energii a já tak mohu pro ně dělat tu nejlepší práci, kterou umím
 • chápu, já jsem tou osobní značkou, a že práce na mé značce začíná teď, je dlouhodobá záležitost a
 • čím víc do toho dám, tím více dostanu
 • chci poznat další technologické profesionály, kteří jsou na stejné vlnové délce a jsem ochotný s nimi sdílet své úspěchy a výzvy
 • nechci přemrštěně tancovat na sociálních sítích, chápu, že nejdůležitější je udržování kvalitních vztahů a že mou vizitkou je má kvalitně odvedená práce
 • nechci být vydán všanc agentůrám či zprostředkovatelům, chápu, že pokud budu mít okolo sebe kvalitní síť, já řídím, jaký je můj další projekt a s kým na něm budu pracovat

Jedinečný systém Vyprodejte se – Book Yourself Solid je založený na 4 modulech, které budeme postupně týden po týdnu aplikovat na vaše podnikání.

Tato nabídka je pouze časově omezená. 26.10. začíná historicky první a pilotní skupina malých podnikatelů a volnonožců zavádět systém Vyprodejte se do svého podnikání, tak aby pracovali jen s lidmi, kteří jim dodávají energii.

2022/10/26 10:00:00

Za tři měsíce tedy budete mít jasno v následujícíh oblastech:

Vaše neotřesitelné základy podnikání

 • Budete spolupracovat s těmi správnými lidmi.
 • Pochopíte proč lidé kupují to, co prodáváte.
 • Identifikujete váš cílový trh a právě ten největšího výsledek, který jim přinášíte.
 • Vytvoříte nezapomenutelnou osobní značku a získáte schopnost mluvit o tom, co děláte, způsobem, který vám zajistí větší prodej!

Budování důvěry a důvěryhodnosti na vašem trhu

 • Pochopíte a začnete využívat základní prvky budování důvěryhodnosti a vytvoříte si schopnost každodenně získávat důvěru.
 • Budete znát metody, jak denně vysílat do světa to, co děláte a pochopíte jak se pro své klienty stát sympatičtějším.
 • Sestavíte prodejní cyklus vašeho obchodní modelu, který bude bezpodmínečně sloužit vašim klientům.
 • Budete udržovat kontakty tak, abyste byli pro své potenciální klienty a klientskou základnu stále na očích a promlouvali k nim relevantním způsobem.
 • Vytvoříte si online produkty, které budou lépe sloužit vašemu podnikání a vaší klientské základně.

Perfektní cenotvorba a velmi jednoduchý prodej

 • Zbavíte se věčných dohadů ohledně cenotvorby a získáte přesně tu správnou cenu pro váš trh.
 • Naučíte se prodávat jako by se nechumelilo s použitím Book Yourself Solid – Super Simple Sales- scénáře pro velmi jednoduchý prodej
 • Identifikujete prodejní příležitosti, které vám přinesou větší zisk

Marketing pro získání klientů

 • Osvojíte si tří povinné základní strategií sebepropagace, které MUSÍTE dělat, abyste získali nové klienty.
 • Určíte, která ze tří volitelných sebepropagačních strategií je pro vás a vaše podnikání nejvhodnější, a navrhnete marketingový plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
 • Vytvoříte účinnou a smysluplnou webovou prezentaci, která vám přivede zákazníky, takže je nebudete muset nahánět.

Vyprodejte se metoda je 3-měsíční online kurz pro technologické freelancery či majitele firem, kteří chtějí získat více klientů. Nebo právě takové se kterými chtějí pracovat.

A co je nejdůležitější? NIKDY na to nebudete sami.

Ve chvíli, kdy se připojíte, získáte každý týden přístup k rozhovorům s odbornými kouči Book Yourself Solid o problémech, kterým čelíte. 

Některá z našich virtuálních setkání jsou navržena tak, aby vás NAUČILA nové strategie a postupy, které vám usnadní život a zvýší ziskovost vašeho podnikání.

Některé z našich hovorů jsou navrženy tak, aby vás PODPOŘILY v problémech, kterým ve svém podnikání čelíte, analyzovaly příležitosti a rozebraly překážky.

Jiné hovory jsou koncipovány tak, abyste se v práci, kterou děláte, stali velmi STRATEGICKÝMI … abyste byli vždy o týden, měsíc a čtvrt napřed, pokud jde o to, co bude následovat.

A některé hovory jsou určeny pro ZODPOVĚDNOST a spolupráci, nakopnutí k akci, sdílení zdrojů a povzbuzování.

PLUS … všechny naše hovory jsou ZÁBAVNÉ a OTEVÍRAJÍ OČI a získáte novou sadu podnikatelských kamarádů, kteří opravdu CHÁPOU, čím procházíte!

Je to pro vás?

Možná.

Pevně věříme, že jsou lidé, se kterými máme spolupracovat, a jiní ne. Stejný metr samozřejmě uplatňujeme i na vlastní podnikání.

Proto si s vámi předtím, než se k nám připojíte, musíme promluvit, abychom se ujistili, že jsme pro vás nejvhodnější.

(To není prodejní hovor převlečený za “chat” … všechno, co potřebujete vědět o Implementačním programu, se dozvíte ještě předtím, než si zavoláme. Je to spíše “screening vhodnosti”).

Zde jsou některá kritéria, na která se zaměřujeme:

Poskytujete služby

To znamená, že se zabýváte tím, že pomáháte svým klientům řešit problémy nebo dosahovat výsledků prostřednictvím práce nebo poradenství, ať už osobně vámi nebo vašimi zaměstnanci, nebo online či osobně prostřednictvím vzdělávacích a poradenských služeb. 

Věci rychle uvádíte do praxe, ale víte že všechno chce svůj čas

Věříte v možnosti a jste připraveni převzít odpovědnost za své vlastní výsledky. Vizionáři mají i  DLOUHODOBÉ myšlení. Všechny podniky mají svá období, a přestože vám velké výsledky zajistíme rychle, dosáhneme trvalých výsledků v delším časovém období. Trpělivost a aplikace jsou dva z našich klíčů k úspěchu.

Investujete do svého rozvoje

Vstup do Mastermindového implementačního programu Vyprodejte se je spojen s finanční investicí, která začíná na 5000 Kč měsíčně Pokud vás to stresuje, je vám to nepříjemné nebo vám to způsobuje zbytečné potíže, pak to pro vás pravděpodobně není to pravé místo. Všichni úspěšní lidé investují… a tady je souvislost mezi odpovědností a odměnou. Pokud ještě nejste na této úrovni, pak se opět vraťte ke knize, dokud na ni nedosáhnete.

To není vyčerpávající seznam … ale měl by vám dát představu o tom, zda jste schopni na tato kritéria odpovědět “ano”, a napovědět vám, zda je čas si s námi popovídat.

Jaké změny ve svém životě mám očekávat?

Přeberete kontrolu nad tím, s kým spolupracujete a jak jste za svou práci ohodnoceni.

Ve světě technologických firme nejste žádným nováčkem, v tuhle chvíli můžete být zaměstnanec nebo už budujete svou vlastní osobní značku, případně už máte svou firmu a pracujete s partou dalších nadšenců.

Náš kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit stát v popředí svého příběhu.

Ano, ve světě technologií není vůbec těžké získat práci. Headhunteři, agentury a recruiteři se o vás přetahují a vy jste vydání všanc akutálním příležitostem. A my to chceme změnit. Tedy, vy to chcete změnit a systematickou prací na vaši osobní značce to tak jednoznačně bude. My vám k tomu dáme veškerou naši podporu a budeme s vámi sdílet všechny naše zkušenosti a dovednosti, které jsme na naši cestě nasbírali.

Chcete-li psát svůj příběh, je tenhle kurz právě pro vás. 

Až přijde ten den, kdy budete hledat další projekt, novou zakázku, budete vědět, že se můžete opřít o síť kontaktů, které jste si díky Vyprodejte se vybudovali. Budete mít vybudovanou svou jedinečnou značku na trhu a budete vědět, jak o sobě mluvit. To vše velmi jednoduše, bez připravených frází.

Také s tímto jedinečným systematickým přístupem se naučíte, jak budouvat svou značku a od teď se budete profilovat jako expert ve svém oboru.

Už budete mít kontrolu nad tím, že pracujete s takovými zákazníky, partnery, se kterými vás to baví a kteří vám dodávají energii. Protože prostě s některými lidmi máme pracovat a s jinými prostě ne.

A pokud máte vybudováno dobré jméno na trhu, firmy o vás vědí, pak jednoznačně můžete zvýšit svou sazbu a bez provizí agenturám. Vy budete mít kontrolu nad tím, s kým budete pracovat a jak za to budete ohodnoceni.

Koho myslíme profesionálem poskytujícím služby v technologických společnostech?

Můžete být IT konzultanti, programátoři, webdesigneři, architekti, projektoví manažeři nebo pracovat v obchodě.

Pokud jste se nenašli mezi vyjmenovanými profesemi i pro vás může Vyprodejte se být, je to systém, který je skutečně pro jakoukoliv profesi poskytující služby.

Ano, jak říká klasik, cesta dlouhá tisíc mil, začíná prvním krokem.

(((CTA BUTTON)) ((Chci udělat první krok))

Co je obsahem kurzu

Speciální cena pro první pilotní skupinu

 • 12 týdnů skupinových koučovacích rozhovorů (90 minut)
 • 24/7 podpora v uzavřené facebokové skupině

Zaplatím co si mohu dovolit

Známe svou cenu, avšak protože se jedná o historicky první českou skupinu, rozhodli jsme se ji nabídnout i za cenu, kterou si právě v tuto chvíli můžete dovolit.

Individuální koučování

 • chcete zrychlit aplikaci metody Book Yourself Solid nad rámec skupinového programu?
 • najděte si čas v mém kalendáři a popovídáme si o možnostech 1:1 exkluzivního koučování

Základní
5 000 Kč / měsíčně

 • přístup ke kurzu Vyprodejte se po dobu 1 roku
 • 12 týdnů skupinových koučovacích rozhovorů (90 minut)
 • 24/7 podpora v uzavřené facebokové skupině

Při platbě za za celý kurz najednou 10% sleva.

Tato cena je platná pouze pro historicky první pilotní skupinu, od roku 2023 bude cena navýšena.

Navíc
7000 Kč / měsíčně

navíc 3 individuální koučování (60 minut)

 • přístup ke kurzu Vyprodejte se po dobu 1 roku
 • 12 týdnů skupinových koučovacích rozhovorů (90 minut)
 • 24/7 podpora v uzavřené facebokové skupině

Při platbě za za celý kurz najednou 10% sleva.

Tato cena je platná pouze pro historicky první pilotní skupinu, od roku 2023 bude cena navýšena.

Nejčastější otázky

Chcete se ještě na něco zeptat?

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Teď se mi to nehodí, ale chci vědět kdy bude další běh.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu